رگولاتور گاز مدل GS-77-22

شرکت تولیدی صنعتی گاز سوزان با سابقه طولانی در امر تولید متنوع ترین اقلام مورد مصرف در صنعت گاز اقدام به تولید محصولات جدید نموده است. از جدیدترین محصولات این شرکت می توان به رگولاتور به همراه شیر قطع کننده GS-77-22 می توان اشاره کرد که ایستگاه های تقلیل فشار، کوره های حرارتی و ... کاربرد دارد.

GS-77-22 نوعی رگولاتور به همراه شیر قطع کننده است که جهت مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی:

این رگولاتور در سایز های 1، 2، 3، 4 اینچ تولید و قابل ارایه می باشد. این رگولاتور در فشار های مختلف در کلاس های 300 و 600 قابل تحویل می باشد.

این رگولاتور جهت تقلیل فشار 250psi به 60psi تنظیم شده که طبق تقاضای مشتریان قابل تغییر می باشد. همچنین فشار طراحی آن 750psi در نظر گرفته شده است. 

همچنین شیر قطع کننده این رگولاتور در دو فشار بالا و پایین قطع کرده که 72psi جهت فشار بالای آن و 25psi جهت فشار پایین این شیر قطع کننده در نظر گرفته شده است که البته این دو فشار بنابر تقاضای مشتریان قابل تغییر می باشد.

قطعات بدنه اصلی این نوع همگی در برابر خوردگی مقاومت لازم را دارا هستند و از فولاد مناسب با پوشش گالوانیزه یا کادمیم در نظر گرفته شده است.

کلیه پیچ ها و فنر های  GS-77-22 همگی از نوع فولاد ضد زنگ می باشد که در برابر خوردگی کاملا مقاوم می باشد. همچنین قطعات لاستیکی و پلاستیکی بکار رفته در آن همگی در برابر گاز طبیعی مقاوم می باشند.

شایان ذکراست GS-77-22 در ایستگاه های تقلیل فشار گاز ساخت خود شرکت گازسوزان کاربرد فراوانی می باشند.

 سایر محصولات

طراحی وب سایت آرادپرداز